Miyakoshi na Label Expo

Aktualności

Firma Grafikus została dystrybutorem Miyakoshi Europe w Polsce - producenta maszyn drukujących wąskowstęgowych.

Serdecznie dziękujemy za liczną obesność Państwa na stoisku Miyakoshi/Grafikus w dniach od 25 do 28 września 2017. W tym roku na targach LabelExpo w Brukseli została zaprezentowana maszyna semi-rotacyjna drukująca w technologii offsetUV/waterless japońskiej firmy Miyakoshi. Firma Grafikus została dystrybutorem Miyakoshi Europe w Polsce - producenta maszyn drukujących wąskowstęgowych.

Prezentowana maszyna serii MLP-13H jest najszybszą semi-rotacyjną maszyną na świecie drukującą z prędkościami do 300odbitek/min bez względu na raport. W pełni cyfrowo sterowana maszyna stanowi ciekawą alternatywą dla druku cyfrowego i flexo dla małych i średnich nakładów etykiet (500-30.000mb). Oferując jednocześnie uszlachetnianie w linii (hot-stamping, cold-stamping, laminację, tłoczenie, wykrawanie, sito, wykładanie rola-rola, rola-arkusz) daje niskie koszty eksploatacji, krótkie czasy przezbrojeń (bez wymiany wałków, brak aniloxów), wysoką fotograficzną jakość druku offsetowego.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani prosimy o informację pod następujący adres e-mailowy: jacek.janosz@grafikus.com.pl lub maszyny@grafikus.com.pl.
Na wszelkie pytania chętnie odpowiem telefonicznie pod nr tel. 504 254 529.

do góry