Grafikus głównym partnerem konferencji "Sztuka Poligrafii" w Granadzie w Hiszpanii

Aktualności

Wspólnie z Polskim Bractwem Kawalerów Gutenberga serdecznie zapraszamy na konferencję "Sztuka Poligrafii" w terminie 14-18 październik 2015

Szanowni Państwo!

               W imieniu Polskiego Bractwa Kawalerów Gutenberga, pragnę przedstawić nowy projekt "Sztuka poligrafii", którego pierwszą edycję zamierzamy zrealizować w dniach 14-18 października 2015 roku w Granadzie. W ramach projektu odbędzie się cykl konferencji poświęconych najbardziej wyrafinowanym sposobom prezentacji form drukowanych w różnych technologiach.

Pogłębianie wyrazu wytwarzanych przez nasz przemysł produktów jest immanentnie związane z procesem kreowania, stąd tytuł "Sztuka poligrafii", a że sztuka nie zna granic, w związku z tym zamierzamy organizować kolejne edycje projektu w różnych ciekawych miastach świata.

Pierwsze spotkanie planujemy w Granadzie, gdzie przedstawimy najbardziej zaawansowane sposoby uszlachetniania druku. Na uczestników konferencji czekać będą pokazy i prelekcje dotyczące najnowszych folii do laminacji, złocenia, lakierów, hologramów, farb, nowoczesnego oprogramowania i wiele, wiele więcej. To wszystko w pięknej Andaluzji przy dźwiękach flamenco i kieliszku Cavy.

Wiedząc, że przyjemne chwile z upodobaniem dzielimy z najbliższymi, proponuję by Państwo zabrali ze sobą osobę, której obecność uświetni te miłe chwile.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny na stronie www.bractwogutenberga.pl

Dla klientów firmy Grafikus - systemy graficzne Sp. z o.o. - promocja!  Szczegóły promocji u przedstawicieli handlowych oraz w PBKG

Hasta pronto - do zobaczenia wkrótce w Granadzie!

 

Organizator:

Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga

ul. Daniszewska 2, 03-230 Warszawa

imalanowska@bractwogutenberga.pl

tel. +48 502 62 39 41; 22 652 19 33

do góry