ColorGate

Nasi dostawcy

ColorGATE to niemiecka firma wykorzystujemy wiedzę, doświadczenie i kompetencje do tworzenia doskonałych rozwiązań i zapewnienia użytkownikom ich oprogramowania optymalnych korzyści. Firma jest ukierunkowana na ścisłą, długoterminową relację w atmosferze, którą charakteryzują następujące pojęcia:

Prostota oznacza:
ColorGate oferuje rozwiązania łatwe w instalacji, obsłudze i aktualizacji.
Celem jest znalezienie prostych rozwiązań dla wszystkich zadań i we wszystkich sytuacjach, elastyczność pozwala podjąć odpowiednie działania, tak jak wymaga tego sytuacja.

Wydajność oznacza:
Celem firmy jest znajdowanie najprostszych możliwych rozwiązań, które przyniosą największe korzyści dla użytkowników.
Firma nie ucieka od problemów, stara się sprostać wyzwaniom szukając rozwiązań.
Nawiążemy długoterminowych relacji i komunikacji struktur.

Kompetencja w kolorze oznacza:
ColorGate tworzy precyzyjne rozwiązania zapewniające dokładne przetwarzanie informacji o kolorze umożliwiające optymalną reprodukcję w różnych zastosowaniach.
Firma optymalizuje realizację produkcji i wykorzystanie mocy produkcyjnych z uwagi na ścisłe powiązanie wszystkich procesów w jedną całość.

Efektywność kosztów oznacza:
Celem ColorGate jest znajdowanie i wdrażanie optymalnego przepływu pracy na każdym etapie produkcji.
Dokładna analiza wszystkich etapów procesów we wszystkich dziedzinach pozwala na wyeliminowanie wąskich gardeł i zwiększenia efektywności.

Wartość dodana oznacza:
ColorGate stale się rozwija szukając sposobów na poprawę jakości dzieląc się doświadczeniem i wiedzą ale także ucząc się od użytkowników. To pozwala wcześniej niż inni wykorzystać możliwości i reagować innowacyjnymi rozwiązaniami.

 

link do strony producenta: http://www.colorgate.com/en/home.html

do góry