O firmie

O nas

Jesteśmy prywatną polską firmą, która funkcjonuje z sukcesem na rynku krajowym od 1986r.

Zajmujemy się obsługą przedsiębiorstw poligraficznych w zakresie dostaw materiałów,poligraficznych ,maszyn i urządzeń do druku oraz doradztwa technicznego. Współpracujemy z renomowanymi producentami z całego świata.
Produkty dostarczane przez naszą firmę charakteryzują się wysoką jakością, a także spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Zespół Grafikusa tworzy ponad osiemdziesiąt wysoko wykwalifikowanych osób, wśród których znajduje się wielu doświadczonych specjalistów z dziedziny druku offsetowego i fleksograficznego. Nasi pracownicy, we współpracy z dostawcami, przygotowują oferty indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego Klienta. To właśnie dzięki ich staraniom nasza firma jest w stanie rozwiązać najbardziej skomplikowane problemy technologiczne, a także na stałe współpracuje z najbardziej wymagającymi przedsiębiorstwami poligraficznymi w Polsce.

 

 

Misja firmy

Realizując nasze cele szczególną uwagę zwracamy na jakość dostarczanych towarów i usług oraz szybkość obsługi Klientów.
Jako lider na rynku poligraficznym zapewniamy naszym Klientom kompleksową i sprawną obsługę, gwarantujemy fachową pomoc i serwis, a także budujemy długofalowe relacje z naszymi Klientami.

Naszą misję realizujemy poprzez:

  • Identyfikację potrzeb Klienta oraz ciągłe doskonalenie jego obsługi
  • Osobiste i regularne kontakty z Klientem
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów
  • Dbałość o korzystną dla Klienta proporcję pomiędzy ceną i jakością oferowanych usług i produktów
  • Stałą współpracę z Klientem na bazie wzajemnej wymiany doświadczeń oraz pogłębiania wiedzy fachowej
  • Stosowanie i udoskonalanie sposobów zapewnienia najwyższej jakości usług
  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji pracowników
  •  Dbałość pracowników o wizerunek firmy

Wsparcie inwestycyjne

Aby sprostać stale rosnącej konkurencji na polskim rynku firmy muszą inwestować w nowoczesne produkty i dokonywać ważnych dla ich dalszej działalności inwestycji. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy dział, którego zadaniem jest wspomaganie naszych Klientów chcących inwestować w nowoczesność swojej firmy.
Nasi doradcy inwestycyjni dopasują ofertę do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, uwzględniając w niej tylko takie produkty, które zwiększą Państwa szanse na odniesienie sukcesu.
Serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasi specjaliści czekają na Państwa.

Instalacje

Jesteśmy wiodącym dostawcą najwyższej jakości maszyn dla branży poligraficznej, niemalże dla wszystkich gałęzi poligrafii. Efektem tego jest duża liczba instalacji na terenie całego kraju, w których uczestniczyła nasza firma, instalując urządzenia wielu znanych producentów.

Dzięki naszej fachowości i zaangażowaniu na liście naszych klientów znajdują się znane i wiodące firmy poligraficzne z całej Polski. Pełna lista instalacji wykonanych przez naszą firmę dostępna jest u naszych specjalistów.
do góry